Wirtualna Firma

Wirtualna Firma – Innowacyjny program do zarządzania firma przez internet. Zdalna firma nie musi być trudna. Nie musimy tracić klientów a praca może wyglądać tak jak dotychczas. Każdy pracownik loguje się do wirtualnego biura a klienci mają dostęp jakby odwiedzali nas w siedzibie firmy. Utrzymaj ciągłość komunikacji.

Nasz program powstał w oparciu o prawdziwe doświadczenia, głównym naszym celem jest prostota i przystępność – wystarczy tylko komputer, telefon / tablet i internet.

Wszystko w jednym miejscu
Dzięki Wirtualnej Firmie zarządzamy całą firmą z jednego miejsca. Każdy pracownik posiada własny login dzięki czemu loguje się do swojego e-maila, ma bazę klientów, kalendarz lub uczęszcza w zebraniu jak i wysyła dokumenty.

Zebrania
Dzięki modułowi zebrania możemy tworzyć zebrania tekstowe tzn. Chat, zebranie głosowe lub zebranie wideo. Dzięki czemu stworzymy szybko i bezpiecznie zebranie z każdym z pracowników jak i stworzymy prezentacje dla klienta. Twoja firma utrzyma ciągłość komunikacji.

Dokumenty
Nasz program posiada wymianę dokumentów wewnątrz firmową jak i szybką korespondencję z klientami. Zabezpieczenia RODO sprawią że nasze dokumenty są bezpieczne a my nie musimy wysyłać dokumentów osobiście.

Poczta elektroniczna
Zintegrowana poczta w programie pozwala z każdego miejsca odbierać wiadomości a dzięki wewnętrznej książce adresowej, dane klientów mamy zawsze przy sobie.

Bezpłatna i szybka pomoc mailowa
Nasza infolinia jest czynna 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Wersję demo:

Wypełnij formularz, nasi konsultanci skontaktują się w przeciągu 24 godzin w celu przedstawienia oferty.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Wirtualny Informatyk informuje, że jest administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu, a nadto, że dane te będą przetwarzane wyłącznie dla celów realizacji udostępnienia wersji demonstracyjnej programu.

Osobom, które udostępnią dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich korekty.

Udostępnienie danych osobowych wskazanych powyżej jest dobrowolne.