Wirtualny księgowy

Wirtualny księgowy – Innowacyjny program do zarządzania firma księgową. Zdalna firma nie musi być trudna. Nie musimy tracić klientów a praca może wyglądać tak jak dotychczas. Każdy pracownik loguje się do wirtualnego biura a klienci mają dostęp jakby odwiedzali nas w siedzibie firmy.

Nasz program powstał w oparciu o prawdziwe doświadczenia, głównym naszym celem jest prostota i przystępność – wystarczy tylko komputer, telefon / tablet i internet.

Wszystko w jednym miejscu
Dzięki naszemu oprogramowaniu możemy zarządzać całą firmą z jednego miejsca. Każdy pracownik posiada własny login dzięki czemu loguje się do swojego e-maila, ma bazę klientów, kalendarz lub uczęszcza w zebraniu jak i wysyła dokumenty.

Dokumenty
Nasz program posiada wymianę dokumentów wewnątrz firmową jak i szybką korespondencję z klientami. Zabezpieczenia RODO sprawią że nasze dokumenty są bezpieczne a my nie musimy wysyłać dokumentów osobiście.

Poczta elektroniczna
Zintegrowana poczta w programie pozwala z każdego miejsca odbierać wiadomości a dzięki wewnętrznej książce adresowej, dane klientów mamy zawsze przy sobie.Wersję demo:

Wypełnij formularz, nasi konsultanci skontaktują się w przeciągu 24 godzin w celu przedstawienia oferty.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Wirtualny Informatyk informuje, że jest administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu, a nadto, że dane te będą przetwarzane wyłącznie dla celów realizacji udostępnienia wersji demonstracyjnej programu.

Osobom, które udostępnią dane osobowe przysługuje prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich korekty.

Udostępnienie danych osobowych wskazanych powyżej jest dobrowolne.